مراحل خرید

1مراحل خرید در گلدن کوین چگونه است؟
برای خرید ارز دیجیتال در گلدن‌کوین باید مراحل زیر را طی کنید ۱) ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری : اگر برای اولین بار می باشد که در سایت گلدن‌کوین قصد خرید دارید باید ثبت نام کنید و برای ثبت نام نیز ابتدا بایستی احراز هویت شما انجام شود. ۲) احراز هویت : برای احراز هویت کافیست مراحل احراز هویت را کامل انجام دهید و بعد از تکمیل مراحل احراز هویت از شماره موبایل خود از طریق واتساپ با گلدن‌کوین تماس بگیرید و منتظر بمانید تا پیام تایید احراز هویت از طرف گلدن‌کوین برای شما ارسال شود. ضمنا کارت های بانکی شما بعد از خرید اول تایید می شود. (لازم به ذکر است کلیه نقل و انتقالات مالی از طریق حساب بانکهای ایرانی شرکت گلدن کویین انجام می‌پذیرد)
2چه مدت زمانی طول میکشد بعد از انجام خرید، ارز خریداری شده وارد کیف پول شود؟
گلدن‌کوین در لحظه ارز مورد نظر شما را خریداری می کند. بین ۱۰دقیقه الی ۲ ساعت طول می کشد تا ارز خریداری شده، از طرف گلدن‌کوین به کیف پول کاربر فرستاده شود. ولی مدت زمانی که طول میکشد تا ارز درشبکه جابه جا شود بین ۲۰ دقیقه تا ۱ ساعت متغیر است. لذا قابل ذکر است گاهی اوقات به دلیل ترافیک شبکه و حجم معاملات، این بازه زمانی متغیر است وممکن است مدت زمان بیشتری زمان ببرد.
3حداقل و حداکثر خرید از گلدن کوین چقدر است؟
۱)حداقل خرید بیت کوین در گلدن‌کوین ۰/۰۱ بیت ( معادل ریالی همان لحظه ) ۲) حداقل خرید برای سایر ارزها۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان است.
4آیا امکان لغو سفارش وجود دارد؟
به دلیل لحظه ای بودن قیمت ارزها امکان لغو سفارش وجود ندارد.

مراحل فروش

1مراحل فروش ارز به گلدن کوین چگونه است؟
برای فروش ارز دیجیتال در ارزینجا باید مراحل زیر را طی کنید: ۱) ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری: اگر برای اولین بار است که در سایت گلدن‌کوین قصد فروش ارز دارید باید ثبت نام کنید. همچنین برای فروش ارز احتیاجی به انجام احراز هویت نمی باشد. ۲) ثبت درخواست فروش: از طریق تماس با مشاورین شرکت گلدن کویین مقدار و ارزش ارز مورد نظر را ارزیابی نموده و سپس ارز مورد نظر را به کیف پول معرفی شده از طرف مشاورین ارسال می نمایید, واریز وجه ریالی بصورت پایا بعد از تایید تراکنش در شبکه بلاکچین و دریافت ارز در کیف پول گلدن‌کوین برای کاربر انجام میشود. (لازم به ذکر است کلیه نقل و انتقالات مالی از طریق حساب بانکهای ایرانی شرکت گلدن کویین انجام می‌پذیرد)
2چه مدت زمانی طول میکشد بعد از انجام فروش، مبلغ ریالی به حسابم واریز شود؟
بعد از تایید تراکنش و رسیدن ارز در کیف پول گلدن‌کوین، گلدن‌کوین انتقال وجه را به صورت پایا انجام می دهد. چنانچه تا قبل از ساعت ۲۲ واریز ارز شما در شبکه تاییدشود ساعت ۵ صبح فردا وجه به حساب شما واریز میشود. و چنانچه قبل از ساعت ۱۴:۳۰ واریز شما تایید شود ساعت ۱۷عصر همان روز وجه به حساب شما واریز میشود. توجه داشته باشید این روند در روزهای غیر تعطیل برقرار است. اگر پرداخت در روزهای تعطیلات (مثلا جمعه) انجام شده باشد، پول در اولین روز کاری (شنبه) به حساب شما واریز خواهد شد. با توجه به تعطیل بودن سیستم بانکی کشور در روزهای تعطیل، گلدن‌کوین امکان تسویه حساب در این ایام را ندارد و واریز شما به ساعت ۵ صبح اولین روز کاری بعد موکول می شود. (لذا اگر شما در بانک های سامان و ملت حساب داشته باشید واریز وجه در ایام تعطیل نیز برایتان امکان پذیر خواهد بود. ) (لازم به ذکر است کلیه نقل و انتقالات مالی از طریق حساب بانکهای ایرانی شرکت گلدن کویین انجام می‌پذیرد) ****در موارد خاص می توانید جهت سرویس دهی بهتر با مشاورین ما تماس بگیرید****
3حداقل و حداکثر فروش به گلدن کوین چقدر است؟
حداقل مقدار ریالی فروش به گلدن‌کوین معادل دو میلیون تومان است. برای حداکثر مقدار فروش نیز محدودیتی نداریم.
4آیا برای فروش به گلدن کوین نیاز به احراز هویت میباشد؟
خیر، برای فروش ارز به گلدن‌کوین نیازی به احراز هویت نمی باشد.
5آیا برای فروش ارز به گلدن کوین میبایست حساب بانکی به نام خود شخص دارنده حساب کاربری باشد؟
خیر برای واریز وجه ریالی حاصل از فروش ارز، در فاکتور فروش در بخش اطلاعات حساب بانکی محدودیتی وجود ندارد و می توانید حساب اشخاص دیگر را نیز وارد کنید.
6شرایط فروش حضوری ارز به گلدن کوین چگونه است؟
خرید و فروش حضوری برای مبالغ بالای ۲۰ هزار دلار و با هماهنگی قبلی امکان پذیر است. دفاتر شرکت گلدن کویین در کشورهای روسیه, انگلستان, آذربایجان,گرجستان و ترکیه آماده سرویس دهی به مشتریان عزیز می باشد. مشتریان محترم که قصد انجام خرید و فروش در کشور ایران را دارند فقط از طریق تماس می توانند این کار را انجام دهند و شرکت گلدن کوین در ایران دفتر ندارد.

اطلاعات بیشتر

1هدف و مسیر کاری گلدن کوین چیست؟
مجموعه گلدن‌کوین متشکل از تیمی متخصص و با تجربه در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال و با بهره گیری از کارشناسان خبره در زمینه های تحلیلی با هدف ارائه خدماتی امن و سریع و مطمئن اقدام به ایجاد بستری آسان برای شما عزیزان نموده است تا با سهولت کامل، بهترین قیمت و در کمترین زمان ممکن به انجام معاملات خود در زمینه ارزهای دیجیتال بپردازید.
2شرایط خرید حضوری ارز در گلدن کوین به چه صورت است؟
مجموعه گلدن‌کوین متشکل از تیمی متخصص و با تجربه در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال و با بهره گیری از کارشناسان خبره در زمینه های تحلیلی با هدف ارائه خدماتی امن و سریع و مطمئن اقدام به ایجاد بستری آسان برای شما عزیزان نموده است تا با سهولت کامل، بهترین قیمت و در کمترین زمان ممکن به انجام معاملات خود در زمینه ارزهای دیجیتال بپردازید.
3آیا امکان استرداد وجه وجود دارد؟
بدلیل لحظه ای بودن قیمت ارزدیجیتال ، امکان استرداد وجه وجود ندارد.
4بازه زمانی ثبت سفارش خرید در سایت گلدن کوین به چه صورت است؟
برای ثبت خرید ارز در گلدن‌کوین ۲۴ ساعته میتوانید اقدام کنید اما ارسال از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۴ امکان پذیر است. در صورت خرید بعد از ساعت ۲۴ ، ارز مورد نظر با قیمت همان لحظه ثبت و بعد از ساعت ۱۰ صبح ارسال میشود.
5هدف و مسیر کاری گلدن کوین چیست؟
مجموعه گلدن‌کوین متشکل از تیمی متخصص و با تجربه در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال و با بهره گیری از کارشناسان خبره در زمینه های تحلیلی با هدف ارائه خدماتی امن و سریع و مطمئن اقدام به ایجاد بستری آسان برای شما عزیزان نموده است تا با سهولت کامل، بهترین قیمت و در کمترین زمان ممکن به انجام معاملات خود در زمینه ارزهای دیجیتال بپردازید.
6چرا گلدن کوین نماد اعتماد الکترونیک ندارد؟
از آنجاییکه قانونی برای ارزهای دیجیتال در کشور تصویب نشده است به همین دلیل به سایتهای فعال در حوزه ارزهای دیجیتال، نماد اعتماد الکترونیک تعلق نمی گیرد.
7چه ساعتهایی در روز میتوان در سایت گلدن کوین خرید و فروش داشت؟
برای انجام خرید و فروش ارز در گلدن‌کوین در تمامی ایام هفته و ۲۴ ساعته میتوانید اقدام کنید.
8آیا گلدن کوین در روزهای تعطیل نیز معاملات خرید و فروش را انجام میدهد؟
بله مجموعه گلدن‌کوین در تمامی ایام هفته و در ۲۴ ساعت روز خدمات خرید وفروش ارز را ارائه می دهد.

ساخت کیف پول

1ساخت کیف پول برای خرید و فروش ارز دیجیتال به چه صورت است؟
برای ساخت کیف پول کافیست وارد سایت های مربوط به ساخت کیف پول شوید و از قسمت ثبت نام اقدام به ساخت حساب کاربری کنید.
2چطور میتوانم آدرس کیف پول خود را داشته باشم؟
با مراجعه به بخش مدیریت کیف پول و زدن گزینه دریافت مقابل هر ارز، آدرس کیف پول مربوط به هر ارز را دریافت کنید.
3هش (Hash) یا شناسه پرداخت (TXID) چیست؟
هش یا کد تراکنش TXID آدرس منحصر به فرد برای هر تراکنش است که در بلاکچین به عنوان تاییدیه برای پرداخت ثبت می شود. به طور معمول هش ترکیبی از اعداد و حروف کوچک است. (برای ریپل حروف بزرگ هم وجود دارد) هر زمان شما پرداختی را انجام دهید در کیف پول خود می توانید در لیست تراکنش ها هش یا TXID مربوطه را ببینید. لازم به ذکر است برای تکمیل فرم سفارش فروش در سایت گلدن‌کوین وارد کردن TXID الزامی است.
4در صورت دادن آدرس اشتباه کیف پول آیا امکان بازگشت تراکنش وجود دارد؟
در صورتی که کاربر آدرس کیف پول خود را هنگام خرید اشتباه وارد کند دو حالت پیش می آید: ۱) آدرس کیف پول اشتباه وارد شده وجود نداشته باشد، در اینصورت پیغامی از طرف گلدن‌کوین مبنی بر اینکه آدرس کیف پول وارد شده صحیح نمی باشد به کاربر فرستاده می شود و کاربر فرصت دارد تا آدرس کیف پول خود را ویرایش کند. ۲) آدرس کیف پول وارد شده موجود باشد، در اینصورت ارز خریداری شده به آدرس کیف پول گفته شده ارسال می شود و امکان استرداد ارز وجود ندارد.
خرید کنید !